Podporují

Karel Jarůšek - kandidát na senátora

Karel Jarůšek

fotbalový internacionál

Jiřího Crhu znám dlouho, je to můj dobrý kamarád s nímž spolupracuji nejen ve vedení prvoligového fotbalového klubu Zbrojovka Brno, ale také na hřišti v dresu Bolkovy jedenáctky. Vždy jsem se na něj mohl spolehnout a jsem přesvědčen, že stejnou zkušenost s ním budou mít občané celého Jihomoravského kraje, pokud se stane jejich hejtmanem. www.kareljarusek.cz

Miroslava Němcová

Miroslava Němcová

předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky

Jiřího Crhu znám jako člověka zásadového, ochotného naslouchat a pomáhat lidem. Jsem přesvědčena, že s jeho osobou v čele kraje získá Jihomoravský kraj vysoký kredit. www.miroslavanemcova.cz

Ladislav Kerndl

zpěvák

Vždy jsem byl příznivcem ODS, už od jejího zrodu a nadále míním tuto stranu podporovat. Občanští demokraté jsou schopni kočírovat jak tento stát, tak jednotlivé kraje a nepatří k těm, kteří říkají něco co nejsou schopni splnit. Takový je i Jiří Crha, kterého dobře znám, a proto jeho kandidaturu na hejtmana Jihomoravského kraje doporučuji všem našim občanům.

Václav Kolář

sedminásobný mistr světa v biketrialu

Jiřímu Crhovi fandím nejenom proto, že je to vášnivý sportovec a blanenský patriot, ale hlavně proto, že je to člověk s otevřenou myslí a zdravým lidským přístupem nejen v politice.

Pavel Mezlík

fotbalista

Jirka Crha si zaslouží hlas všech sportovních fanoušků. Za to, co dokázal s Blanenským fotbalem má můj obdiv. I díky němu je o blanenský sport enormní zájem zejména mezi mládeží.

MUDr. Jan Machač

primář gynekologicko-porodnického oddělení

Lidé jako je Jirka do politiky patří, když jich je bohužel jako šafránu. Svým přístupem k věcem veřejným mi dává naději, že i v politice může existovat slušnost a poctivost.

MUDr. Jana Novotná

primářka rehabilitačního oddělení

Jako pravicově orientovanému člověku je mi smýšlení pana Crhy velmi blízké. Je pro mě symbolem slušného a odpovědného politika, pro kterého jsou hodnoty jako svoboda a lidská práva vždy na prvním místě.